تجهیزات آزمایشگاه چیست؟

اگر به  دنبال خرید تجهیزات  آزمایشگاهی با کیفیت بالا هستید شما نیازمند شناخت کافی از  این تجهیزات خواهید  بود. خرید تجهیزات آزمایشگاهی باید از منابع معتبر انجام شود تا از صحت سلامت و کیفیت محصول اطمینان حاصل پیدا کرد. در این مقاله شما را با انواع تجهیزات  آزمایشگاهی و  اطلاعات کافی برای تاسیس  یک آزمایشگاه حرفه ای آشنا میکنیم.

انواع تجهیزات آزمایشگاهی :

بدون شک شناخت انواع تجهیزات آزمایشگاهی به شما در تاسیس یک آزمایشگاه مدرن و حرفه‌ای بسیار کمک خواهد  کرد.

تجهیزات آزمایشگاهی شامل سکوبندی (رویه)، هود آزمایشگاهی، دستگاه های آزمایشگاهی، وسایل آزمایشگاهی، سینک و شیرآلات و دوش و چشم شوی هستند.

در شرکت تجهیزات آزمایشگاهی هستاران طب تمامی محصولات با کیفیت بالا و  با تکیه بر دانش متخصصان ایرانی  تولید  و عرضه میگردد.

در ادامه نام برخی محصولات آزمایشگاهی را مشاهده میکنید :

دیونایزر

سریفیوژ

میکروهماتوکریت

انکوباتور فول دیجیتال

شیکر پلاکت

تجهیزات آزمایشگاهی از کجا بخریم؟

خرید تجهیزات آزمایشگاهی با توجه به حساسیت استفاده دستگاه ها در آزمایشگاه و بیمارستان ها باید از فروشگاهی معتبر و تولید کننده ای مجرب انجام بگیرد.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی هستاران طب توانسته است در مدت کوتاهی نسبت به تولید محصولات مختلف آزمایشگاهی، تحقیقاتی، صنعتی و تجهیزات آب با کیفیت بالا

 اقدام نماید و نیز در طی این  مدت بیش از 3000 مرکز آموزشی و درمانی را با محصولات شرکت مجهز سازد.

قیمت تجهیزات آزمایشگاهی چقدر است ؟

قیمت تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی می تواند در بازه های زمانی مختلف متفاوت باشد. برای آشنایی با قیمت روز لوازم آزمایشگاهی می توانید با کارشناسان فروش شرکت هستاران طب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید